Lehet, hogy éppen Téged keresünk?!

Megbízónk - az ENSI csoport - több mint 25 éves ÉPÍTŐIPARI KIVITELEZŐ cég, iparágának piacvezetője. Erőteljes növekedés, pénzügyi stabilitás,
kiemelkedő szakmai elismertség jellemzi.

Dinamikus növekedésének támogatására keressük

kedves, mosolygós, pozitív kisugárzású kollégájukat

HR munkatárs / HR generalista

pozícióba, toborzási - kiválasztási fókusszal.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A szükséges munkaerő biztosítása: mérnökök, technikusok, irodai dolgozók és a kivitelezést irányító és kiszolgáló munkatársak toborzása, kiválasztása.
  • A belépés, beilleszkedés és a munkaerő megtartás elősegítése.
  • Képviselet állásbörzéken, szakmai rendezvényeken.
  • Szakmai kapcsolatok bővítése, erősítése (egyetemek, szakképzők stb.)
  • Részvétel a cégcsoport employer branding stratégiájának kialakításában.
  • Belső kommunikáció támogatása.
  • Heti riport, pontos adminisztráció.

Téged keresünk, ha...

  • HR diplomával, és minimum 3 év releváns toborzási tapasztalattal rendelkezel.
  • Gyors tanulási képesség, kreatív gondolkodás jellemez.
  • Szeretsz új dolgokat kipróbálni, folyamatosan megújulni.
  • Ügyesen használod az ismert social media csatornákat is.
  • Figyelmességeddel, kedvességeddel erősíted a jó hangulatot és a csapatot.
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikáció jellemez.
  • Angolul is tudsz interjúztatni.
  • Elkötelezett vagy a szakmád és a fejlődés iránt.

Az állás betöltésénél előnyt jelent:

  • Ha van már építőipari, mérnöki, vagy műszaki területen szerzett toborzási tapasztalatod.
  • Középvállalati múlt.
  • Egyszerűbb fotós, grafikai programok ismerete.

Megbecsült munkatársként ezeket az előnyöket élvezheted:

  • Sokszínű, változatos munka, tanulási, fejlődési lehetőséggel.
  • Egy piacvezető cég nyújtotta biztonság és stabilitás.
  • Főállású munka, határozatlan idejű munkaszerződés.
  • Versenyképes bérezés.
  • Laptop, mobiltelefon.
  • Napi meleg ebéd.
  • BKK bérlet.
  • Havi csapatépítők.
  • M3 metró melletti, modern iroda, ingyenes parkolás.
  • Fiatalos csapat - a cég egyharmadának életkora 32 év alatti.

Munkavégzés helye: Budapest, IX. ker., Groupama Aréna

Fényképes, részletes önéletrajzzal, a toborzási tapasztalatok és eredmények kiemelésével az info@madeinfo.hu címen vagy a www.profession.hu oldalán.